O Mnie


Witaj na mojej stronie. Nazywam się Stefan i cieszę się, że tutaj jesteś! Jeżeli tak jak ja, lubisz niebanalne kadry, pełne emocji i naturalności to czuję, że się dogadamy.

***

Swoją fotograficzną przygodę zaczynałem zainspirowany pracami mojego taty, który wymianę filmu i wywoływanie odbitek miał opanowane do perfekcji. Czasy się zmieniły, więc zamiast kliszy kupiliśmy pierwszy cyfrowy aparat. Początkowo towarzyszył mi głównie w podróżach po kraju i świecie, gdzie poznałem fotografię krajobrazową i reportażową. Nauczyłem się wtedy, że reportaż poza kontekstem i tłem – to przede wszystkim ludzie i ich historie.

Fotografia dla mnie, to opowiadanie tych historii. Bycie w tych najważniejszych chwilach obok Ciebie. Zapisywanie w kadrach uśmiechów, łez wzruszenia czy spontanicznej radości. Momentów, które przemijają tak szybko, a do których dzięki magii zdjęć możesz potem wrócić – i przeżywać je na nowo, tam w środku.

***

Sesje zdjęciowe ze mną to spotkanie w pozytywnej atmosferze, gdzie jest przestrzeń dla emocji, uczuć i przeżywania wszystkiego co ważne dla was i waszych bliskich. Na rozmowę, chwilę oddechu, bycie razem tu i teraz. Zdarza się, że obiektyw aparatu Cię onieśmiela? Nie przejmuj się bo…będzie dobrze! To tylko narzędzie, z którym można łatwo się oswoić, zobaczysz. Wiem jak jest, bo sam kiedyś przez to przechodziłem.

Do zobaczenia! 🙂